neděle 10. srpna 2014

Stavební materiál Schönox

SCHÖNOX


Německá společnost SCHÖNOX je jedním z předních výrobců stavebních materiálů a to především pro podlaháře a obkladače. Sídlo firmy se nachází v německém městě Rosendahl a společnost je součástí významného švýcarského koncernu Sika. Kromě Německa a České republiky působí tato firma i v řadě dalších evropských zemí.

Jaké produkty Schönox vyrábí?


schonox
Pod značkou Schönox se vyrábí především vysoce kvalitní stavební materiály a to jak pro profesionální obkladače a podlaháře, tak i pro běžné zákazníky, kteří si tuto práci udělají sami. V portfoliu produktů SCHÖNOX tak najdeme např. podlahová lepidla, spárovací hmoty, nivelační hmoty, hydroizolační hmoty, silikonové těsnící tmely, pásky, podložky, manžety, stěrky a celou řadu dalších kvalitních produktů. Velkou část tohoto sortimentu najdete i našem internetovém obchodě.

Po jaké typy staveb jsou stavební materiály Schönox vhodné?

Stavební materiály SCHÖNOX jsou známé svojí prvotřídní kvalitou a ve své kategorii patří mezi absolutní špičku. Jsou určené jak pro profesionály, tak i pro běžné uživatele a využít je můžeme u všech typů staveb – kromě použití při stavbě či rekonstrukci rodinných či bytových domů jsou vybrané stavební materiály SCHÖNOX vhodné i pro technické stavby nebo bazény. Speciální stavební materiály Schönox se používají i u veřejných staveb, jako jsou např. mostní konstrukce.

Univerzální opravné hmoty SCHÖNOX PL

Mezi nejvyhledávanější produkty značky SCHÖNOX patří zejména opravné hmoty SCHÖNOX PL. Jedná se o speciální druh sanační malty, jež je určená na vyrovnávání a opravy různých podkladů, děr, prohlubní atd. Díky svým vynikajícím vlastnostem je vhodná zejména na opravy bazénů a jiných vlhkých provozů, ale i teras nebo balkónů. Kromě ní nabízíme také sanační maltu  SCHÖNOX PL PLUS a řadu dalších kvalitních výrobků.
schonox

Žádné komentáře:

Okomentovat